Live Agent (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Buttons
sv: Knappar
