Live Translation (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Module
he: מודול

en: Up to date
he: מעודכן

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Ok
he: בסדר

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: The translation import of %filename failed.
he: יבוא תרגום מקובץ %filename נכשל.

en: Translation updates
he: עדכוני תרגום
