Live Translation (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Module
ar: الوحدة

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Ok
ar: حسنًا

en: No update data available
ar: لا توجد تحديثات

en: Overwrite
ar: كتابة فوق

en: The translation import of %filename failed.
ar: فشلت عملية استيراد %filename.

en: update translations
ar: تحديث الترجمات
