Live Translation (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Module
lt: Modulis

en: Up to date
lt: Galioja

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai
