Liveblog (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
