Location (6.x-3.4-rc1) - en to az translation catalogue (92 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Location
az: Məkan

en: Widget
az: Vidcet

en: Egypt
az: Misir

en: Namibia
az: Namibiya

en: Israel
az: İsrail

en: Iran
az: İran

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Cuba
az: Kuba

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Libya
az: Liviya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Allow
az: İcazə verin

en: Germany
az: Almaniya

en: Afghanistan
az: Əfqanıstan

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Angola
az: Anqola

en: Antarctica
az: Antarktida

en: Armenia
az: Ermənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud adaları

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Brunei
az: Bruney

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Chad
az: Çad

en: China
az: Çin

en: Christmas Island
az: Milad adası

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos (Kiling) adaları

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominika

en: Dominican Republic
az: Dominik respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatorial Qvineya

en: Eritrea
az: Eritreya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Farer adaları

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qvianası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Cəbəllütariq

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan
