Login one time (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: E-mail settings
ar: اعدادات البريد الالكتروني

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ar: لقد حاولت استخدام رابط ولوج لحساب ممنوع.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ar: قام %name باستخدام رابط الولوج في %timestamp.

en: Path settings
ar: إعدادات المسارات

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة
