LoginToboggan (6.x-1.11) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: user
he: משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: security
he: אבטחה

en: Other
he: אחר

en: 1 Day
he: יום 1

en: 3 Days
he: 3 ימים

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
he: איתור נסיונות זדוניים לשנות מידע במאפייני משתמש פרטיים.

en: Log out
he: יציאה

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: Standard
he: רגיל

en: Block type
he: סוג בלוק

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: LoginToboggan logged in block
he: תיבת משתמש מחובר של LoginToboggan

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
he: !username הגיש בקשה לפתיחת חשבון.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Username or e-mail
he: כינוי או אי-מייל

en: Login/Register
he: כניסה/הצטרפות
