Logman (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Method
he: שיטה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Close
he: סגירה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות
