Logman (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Method
ar: الطريقة

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Close
ar: إغلاق
