Search Lucene API (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ
