Search Lucene API (6.x-1.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Search
uk: Пошук

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Authored by
uk: Автор

en: Found
uk: Знайдено

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Cache settings
uk: Налаштування кешу

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Usage
uk: Використання

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: Only in the category(s)
uk: Лише у категорії(-ях)

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Moved permanently
uk: Переміщено
