Search Lucene API (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Error
ne: त्रुटि

en: Block
ne: ब्लक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Info
ne: जानकारी
