Search Lucene API (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Error
ar: خطأ

en: Block
ar: الصندوق

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Performance
ar: الأداء

en: OR
ar: أو

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: AND
ar: و

en: Info
ar: معلومات

en: Installed
ar: مثبت

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Debug
ar: تنقيح

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ar: عليك أن تُضَمِّن على الأقل كلمة واحدة (غير منفية) بها @count أحرف أو أكثر.

en: Only of the type(s)
ar: فقط من النوع

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: The index will be rebuilt.
ar: سيعاد بناء الفهرس.
