Search Lucene API (6.x-2.4) - en to sk translation catalogue (134 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Error
sk: Chyba

en: Block
sk: Blok

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Authored by
sk: Autor

en: Performance
sk: Výkon

en: OR
sk: ALEBO

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: AND
sk: A

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Installed
sk: Inštalované

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Enable caching
sk: Povoliť vyrovnávaciu pamäť

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sk: Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej @count znakmi.

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Others
sk: Iné

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Search page settings
sk: Nastavenia stránky vyhľadávania

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Rebuild index
sk: Preindexovať

en: The index will be rebuilt.
sk: Index bude pregenerovaný.

en: Filesystem
sk: Súborový systém

en: Global search settings for all Search Lucene API modules
sk: Globálne nastavenia vyhľadávania pre všetky moduly Search Lucene API.

en: Hijack search box
sk: Únos vyhľadávacieho poľa

en: Items to index per update
sk: Množstvo položiek preindexovaných počas jedného spustenia cronu.

en: The maximum number of items that will be indexed per update.
sk: Maximálny počet položiek ktoré budú indexované počas jednej aktualizácie.

en: Optimize on update
sk: Optimalizovať počas aktualizácie

en: Optimize index
sk: Optimalizovať index

en: Clear search results cache
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť výsledkov vyhľadávaní

en: Zend Framework components
sk: Zend Framework komponenty

en: The required Zend Framework components of Search Lucene API are installed.
sk: Požadované komponenty Zend Framework pre Search Lucene API sú nainštalované.

en: Search Lucene API recommends PHP %version or later.
sk: Search Lucene API odporúča verziu PHP %version alebo vyššiu.

en: Search name
sk: Meno vyhľadávania

en: Hide core search
sk: Skryť vyhľadávanie jadrom

en: The Search Lucene Content index will be rebuilt.
sk: Search Lucene Content index bude prebudovaný.

en: Index update started.
sk: Aktualizácia indexu začala.

en: Index optimized.
sk: Index optimalizovaný.

en: Index update completed.
sk: Aktualizácia indexu dokončená.

en: Search Lucene Content depends on Search Lucene API.
sk: Search Lucene Content závisí na Search Lucene API.

en: Allows for Lucene searches of nodes.  Implements the Search Lucene API.
sk: Umožňuje vyhľadávanie v uzloch prostredníctvom Lucene. Implementuje Search Lucene API.

en: Re-index
sk: Preindexovať

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Text analyzer
sk: Analyzátor textu

en: Errors and logging
sk: Chyby a záznamy

en: Logging level
sk: Úroveň záznamov

en: Filesystem permissions
sk: Oprávnenia súborového systému

en: Read and write
sk: Čítať a zapisovať

en: Wipe index
sk: Odstrániť index

en: Number of items that will be shown per search results page.
sk: Počet položiek, ktoré budú zobrazené na jednej stránke pre výsledky vyhľadávania.

en: Search performance
sk: Výkon vyhľadávania

en: Indexing performance
sk: Výkon indexovania

en: <p><strong>%percentage</strong> of the content has been indexed.</p>
sk: <p><strong>%percentage</strong> obsahu bolo preindexovaných.</p>

en: Lucene field
sk: Pole Lucene

en: Number of unique terms
sk: Počet unikátnych termínov

en: Module %module is not a valid Search Lucene API module.
sk: Modul %module nie je platným modulom Search Lucene API.

en: Error thrown in %file on line %line.
sk: Vyskytla sa chyba v súbore %file na riadku %line.

en: Module %module is either not installed or not enabled.
sk: Modul %module nie je nainštalovaný alebo nie je povolený.

en: Search Lucene API Sorting
sk: Triedenie Search Lucene API

en: Sort results by
sk: Triediť výsledky podľa

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: This value will be the name of the search tab.
sk: Táto hodnota bude menom vyhľadávacej karty.

en: Filter by content type.
sk: Filtrovať podľa typu obsahu.

en: Containing the category(s)
sk: Obsahuje kategóriu/kategórie

en: No minimum
sk: Bez minima

en: Error loading page
sk: Chyba pri načítavaní stránky

en: Results per page must be a positive integer.
sk: Výsledky na stránku musí byť kladné celé číslo.

en: Hard limit
sk: Pevný limit

en: Automatically optimize the index after it is updated via cron.
sk: Automaticky optimalizovať index po jeho aktualizácii prostredníctvom cronu.

en: Purge items such as search results from the cache.
sk: Vyčistiť položky, ako napr. výsledky vyhľadávaní, z vyrovnávacej pamäte.

en: Immediately delete all documents in the index.
sk: Okamžite odstrániť všetky dokumenty v indexe.

en: Search Lucene API: ZF components
sk: Search Lucene API: ZF komponenty

en: Search Lucene API: Recommended PHP version
sk: Search Lucene API: Odporúčaná verzia PHP

en: Search Lucene API: PCRE unicode support
sk: Search Lucene API: podpora PCRE unicode

en: Search Lucene API requires PCRE unicode support to be enabled.
sk: Search Lucene API vyžaduje zapnutú podporu PCRE unicode.

en: Empty search settings
sk: Nastavenia pre prázdne vyhľadávanie

en: Don't search
sk: Nehľadať

en: Body text
sk: Text tela

en: Do not index
sk: Neindexovať

en: Batch @current out of @total
sk: Dávka @current z @total

en: An error occurred reindexing the site.
sk: Počas reindexácie stránky sa vyskytla chyba.

en: The index has been rebuilt.
sk: Index bol prebudovaný.

en: Text in node titles.
sk: Text v nadpisoch nodov.

en: The node author's username.
sk: Používateľské meno autora nodu.

en: Rebuild index after operation
sk: Po operácii prebudovať index

en: <p>Number of documents in index: <em>%number</em></p>
sk: <p>Počet dokumentov v indexe: <em>%number</em></p>

en: <p>Number of terms: <em>%number</em></p>
sk: <p>Počet termínov: <em>%number</em></p>

en: <p>Number of fields: <em>%number</em></p>
sk: <p>Počet polí: <em>%number</em></p>

en: Are you sure you want to optimize the index?
sk: Naozaj chcete optimalizovať index?

en: Are you sure you want to clear the results cache?
sk: Naozaj chcete vyčistiť vyrovnávaciu pamäť výsledkov vyhľadávaní?

en: Are you sure you want to rebuild the index?
sk: Naozaj chcete prebudovať index?

en: Reindexing the site will overwrite all entries currently in the index. Although the index can still be searched, it may take many cron runs to rebuild it completely.
sk: Preidexovanie stránky prepíše všetky položky nachádzajúce sa momentálne v indexe. Aj keď je stále možné prehľadávať index, úplné prebudovanie indexu môže vyžadovať mnoho spustení cronu.

en: Are you sure you want to wipe the index?
sk: Naozaj chcete odstrániť index?

en: Index sucessfully optimized.
sk: Index úspešne optimalizovaný.

en: Cached search results cleared.
sk: Výsledky vyhľadávaní uložené vo vyrovnávacej pamäti vymazané.

en: Index sucessfully wiped.
sk: Index úspešne odstránený.

en: Search Lucene API variable %name not valid.
sk: Premenná Search Lucene API %name neplatná.

en: An error occurred in a Search Lucene API module.
sk: V module Search Lucene API sa vyskytla chyba.

en: The Zend Framework components are not installed.
sk: Komponenty Zend Framework nie sú nainštalované.

en: Search Lucene API: PHP Mbstring extension
sk: Search Lucene API: rozšírenie PHP Mbstring

en: Search Lucene API requires the <em>Mbstring</em> extension.
sk: Search Lucene API požaduje rozšírenie <em>Mbstring</em>.

en: PHP iconv extension
sk: Rozšírenie PHP iconv

en: Search Lucene API requires the <em>iconv</em> extension.
sk: Search Lucene API vyžaduje rozšírenie <em>iconv</em>.

en: Realm: @name
sk: Oblasť: @name

en: Realm %realm not defined.
sk: Oblasť %realm nie je definovaná.

en: The Zend Framework components require upgrading.
sk: Komponenty Zend Framework vyžadujú aktualizáciu.

en: Filter by terms in the %vocabulary vocabulary.
sk: Filtrovať podľa termínov v slovníku %vocabulary .

en: Index statistics
sk: Štatistiky indexu

en: Taxonomy term names.
sk: Mená termínov taxonómie.

en: Text in comments.
sk: Text v komentároch.

en: Error loading node.
sk: Chyba počas nahrávania uzla.

en: The remaining nodes have been indexed.
sk: Zostávajúce uzly boli indexované.

en: Index remaining nodes
sk: Indexovať zostávajúce uzly

en: Realm rendering function %function not defined.
sk: Funkcia renderovania oblasti %function nie je definovaná.

en: Original search
sk: Pôvodný hľadaný výraz
