Mail2All (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Footer
lt: Poraštė

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Template
lt: Šablonas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
