Mail2All (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Subject
fr: Objet

en: Log
fr: Journal

en: Yes
fr: Oui

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Footer
fr: Pied de page

en: From
fr: A partir de

en: Roles
fr: Rôles

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Details
fr: Détails

en: Send
fr: Envoyer

en: Sent
fr: Envoyé

en: Template
fr: Gabarit

en: Completed
fr: Terminé

en: Failed
fr: Échec

en: Templates
fr: Modèles

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Template Name
fr: Nom du gabarit

en: Template Description
fr: Description du gabarit

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fr: Le nom système ne doit contenir que des lettres, des chiffres et des tirets bas.

en: In queue
fr: Dans la file d'attente

en: No data available
fr: Aucune donnée disponible

en: Status:
fr: Statut :

en: Emails sent
fr: Courriels envoyés
