Mail API (6.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: edit
ur: ترمیم
