Mail API (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Active
ar: نشط

en: Domain
ar: النطاق

en: Protocol
ar: النظام
