Mail API (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: None
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Active
he: פעיל

en: Domain
he: דומיין

en: Add Server
he: הוספת שרת
