Mail Editor (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Site name
fa: نام سایت

en: Template
fa: قالب

en: Update template
fa: به روز رسانی قالب

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Edit mails being sent out by Drupal.
fa: ویرایش نامه‌های الکترونیکی که توسط دروپال ارسال شده است.

en: Mail templates
fa: قالب پست الکترونیکی

en: Mail Editor
fa: ویرایشکر نامه الکترونیکی

en:  Welcome message for user created by the admin
fa:  پیام خوش آمد برای کاربران ایجاد شده توسط مدیر

en:  Welcome message when user self-registers
fa:  پیام خوش آمد زمانی که کاربر خودش ثبت نام می‌کند.

en:  Welcome message, user pending admin approval
fa:  پیام خوش‌آمدگویی ، کاربر در انتظار تایید مدیر است

en:  Message to admin, user is pending
fa:  پیام به مدیر ، کاربر در انتظار است

en:  Password recovery request
fa:  درخواست بازیابی رمز عبور

en:  Account activated
fa:  اکانت فعال شده

en:  Account blocked
fa:  اکانت بلاک شده

en:  Account deleted
fa:  اکانت حذف شده

en: User's username
fa: نام کاربری کاربر

en: One time login URL for password reset
fa: آدرس اینترنتی یکبار مصرف ورود به سایت برای بازنشانی کلمه‌عبور

en: Website's URL
fa: آدرس اینترنتی وب سایت

en: User's Email address (email address to which this email is being sent to)
fa: آدرس ایمیل کاربر(همان آدرسی که این ایمیل به آن ارسال خواهد شد.)

en: Date and time when this email is sent
fa: تاریخ و زمانی که این ایمیل ارسال می‌شود.

en: URL to user's profile or login form if user is not logged in
fa: آدرس صفحه پروفایل کاربر یا صفحه ورود به سایت در صورتی که کاربر لاگین نباشد.

en: URL to user's profile edit page
fa: آدرس صفحه ویرایش پروفایل کاربر

en: Save new template
fa: ذخیره قالب جدید

en: Remove @language translation
fa: حذف ترجمه @language

en: Edit @language
fa: ویرایش @language

en: Add @language
fa: افزودن @language

en: administer mail templates
fa: مدیریت قالب‌های پستی

en: Allows editing of all mails.
fa: اجازه برای ویرایش تمام ایمیل‌ها
