Mail Editor (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Mail
id: Email

en: Site name
id: Nama situs

en: Module
id: Modul

en: Filter
id: Saring

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Account blocked
id: Akun diblokir
