Mail Editor (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Module
ar: الوحدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Template
ar: القالب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Languages
ar: اللغات

en: Account blocked
ar: تم حظر الحساب
