Mail Merge (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: View
he: צפיה

en: Recipients
he: נמענים

en: Recipient
he: נמען

en: From name
he: שם השולח

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.
