Mail Merge (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: View
ar: عرض

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Recipient
ar: المتسلم

en: From name
ar: اسم المرسل
