Mail Merge (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: View
it: Visualizza

en: Recipients
it: Destinatari

en: Recipient
it: Destinatario

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: From name
it: Nome del mittente
