Mail Merge (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: View
ne: दृश्य

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
