Mail Merge (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: View
ro: Afişează

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Recipient
ro: Destinatar
