Mailing List Archive (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (62 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: root
ar: جذر

en: Parent
ar: الأب

en: none
ar: لا شيء

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: status
ar: الحالة

en: Year
ar: السنة

en: From
ar: من

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Performance
ar: الأداء

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: here
ar: هنا

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Messages
ar: الرسائل

en: update
ar: حدّث

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: author
ar: مؤلف

en: All time
ar: كل الوقت

en: date
ar: تاريخ

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This hour
ar: هذه الساعة

en: Last hour
ar: الساعة الماضية

en: (No subject)
ar: (لا موضوع)

en: Attachment settings
ar: إعدادات المرفق

en: Edit category
ar: تحرير التصنيف
