Mailing List Archive (6.x-1.3) - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: list
hu: lista

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: view
hu: megtekintés

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: root
hu: gyökér

en: Parent
hu: Szülő

en: none
hu: nincs

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: name
hu: név

en: read more
hu: tovább

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: threads
hu: szálak

en: thread
hu: szál

en: Configure
hu: Beállít

en: status
hu: állapot

en: Year
hu: Év

en: Delete messages
hu: Üzenetek törlése

en: From
hu: Honnan

en: %time ago
hu: %time óta

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: here
hu: ide

en: Messages
hu: Üzenetek

en: update
hu: frissítés

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: author
hu: szerző

en: All time
hu: Minden idők

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: unpublish
hu: elrejtés

en: date
hu: dátum

en: Mailing list
hu: Levelezési lista

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: expanded
hu: kiterjesztett

en: This hour
hu: Ebben az órában

en: Last hour
hu: Az elmúlt órában

en: (No subject)
hu: (Nincs cím)

en: Server username
hu: Kiszolgáló felhasználónév

en: Server password
hu: Kiszolgáló jelszó

en: Attachment settings
hu: Csatolmányok beállításai

en: Edit category
hu: Kategória szerkesztése

en: messages
hu: üzenetek

en: previous day
hu: előző nap

en: today
hu: ma

en: next day
hu: következő nap

en: (1 message) | (@count messages)
hu[0]: (1 üzenet)
hu[1]: (@count üzenet)
