Mailing List Archive (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: list
ne: सूची

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: status
ne: स्थिति

en: Year
ne: वर्ष

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Today
ne: आज

en: date
ne: मिति
