Mailing List Archive (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: root
az: əsas

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Year
az: İl

en: From
az: Kimdən

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Performance
az: Performans

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Messages
az: Mesajlar

en: author
az: müəllif

en: (No subject)
az: (Mövzu yoxdur)

en: Attachment settings
az: Qoşma parametrləri
