Mailhandler (6.x-1.11) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Clone
ro: Clonare

en: Retrieve
ro: Regăsește
