Mailhandler (6.x-1.8) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Security
id: Keamanan

en: Clone
id: Kloning
