Mailhandler (6.x-1.9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Not found
ar: غير موجود

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Clone
ar: استنساخ
