Mailhandler (6.x-1.11) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Clone
fa: تکرار

en: Folder
fa: پوشه
