Mailhandler (6.x-2.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट
