Mailhandler (6.x-2.7) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Security
id: Keamanan

en: Protocol
id: Protokol

en: Attachments
id: Sisipan

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.
