Mailhandler (6.x-2.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड
