Mailhandler (6.x-2.9) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Domain
fa: دامنه

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Folder
fa: پوشه

en: Port
fa: درگاه

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام
