Mailman Manager (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: or
id: atau

en: archive
id: arsip

en: Are you sure?
id: Anda yakin?
