Mailman Manager (6.x-3.1-rc2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: list
hi: सूची

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Add New
hi: नया जोडे

en: archive
hi: आरकाईव ( लेखागार )
