Mailman Manager (6.x-3.1-rc2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
