Mailman Manager (6.x-3.1-rc2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Roles
ar: الأدوار

en: or
ar: أو

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟
