MailQ (Mail Queue) (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Name
ar: الاسم

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: N/A
ar: غير موجود

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Sending
ar: الإرسال جار
