Make Meeting Scheduler (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Home
es: Inicio

en: user
es: usuario

en: Submit
es: Enviar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Your name
es: Su nombre

en: Send
es: Enviar

en: Mon
es: Lun

en: Tue
es: Mar

en: Wed
es: Mié

en: Sat
es: Sáb

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Your e-mail
es: Su correo electrónico

en: Today
es: Hoy

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Su
es: Do

en: Th
es: Ju

en: Fr
es: Vi

en: Answers
es: Respuestas

en: Poll title
es: Título de la encuesta

en: Scheduler options
es: Opciones de Scheduler
