Managesite (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Item
ar: عنصر

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: منطقة

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Content management
ar: إدارة المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: صندوق

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: Page
ar: الصفحة

en: Administer content
ar: إدارة المحتوى

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Add menu item
ar: إضافة بند قائمة

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Edit category
ar: تحرير التصنيف

en: Remove block
ar: إزالة الصندوق
