Managesite (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Item
ne: वस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Administer content
ne: व्यवस्थापकको सामग्री

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Permission
ne: अनुमति
