Managesite (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Item
ro: Produs

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Add category
ro: Adaugă categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Region
ro: Regiune

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Content management
ro: Gestionare conţinut

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Page
ro: Pagina

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Administer content
ro: Administrați conținut

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Add menu item
ro: Adăugare intrare în meniu

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Permission
ro: Permisiune

en: Edit node
ro: Editează nod

en: Delete node
ro: Ștergeți nodul

en: Edit category
ro: Editează categoria

en: Remove block
ro: Eliminați blocul
