Managesite (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Item
fa: آیتم

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add category
fa: افزودن دسته

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Region
fa: ناحیه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Content management
fa: مدیریت محتوا

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Administer content
fa: مدیریت محتوا

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Add menu item
fa: افزودن ایتم منو

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Permission
fa: مجوز

en: Edit category
fa: ویرایش دسته

en: Remove block
fa: حذف بلوک
